سوالات متداول

Purchases & Refunds

آموزش مجازیشامل همه آموزش‌هايي است كه با استفاده از ابزارهاي الكترونيكي اعم از صوتي، تصويري، رايانه‌اي، شبكه‌اي و غيره انجام می گردد. در واقع آموزش مجازی آموزش غير حضوري بر مبناي فن‌آوري است. محتواي آموزشي در اين دوره با استفاده از انتقال صدا، تصوير و متن ارائه مي‌شود كه با بهره‌گيري از ارتباط دو سويه بين فراگير و استاد يا بين فراگيران، كيفيت ارائه دوره آموزشي به بالاترين سطح خود مي‌رسد. استفاده از تجهيزات و امكانات پيشرفته‌تر، امكان ارائه اطلاعات و دانش را با كيفيت بهتر و بالاتر فراهم می کند. با استفاده از آموزش مجازی، فراگيران قادرند به صورت نيمه‌وقت يا حتي تمام وقت مشغول كار باشند و در زمان های خاص از این آموزشها استفاده نمایند.
-هدف آموزش الكترونیكی ارتقای دانش و مهارت‌های نیروی انسانی با به كارگیری برنامه‌ای به روز و مقرون به صرفه است. تنها نیاز اصلی برای استفاده از آموزش مبتنی بر رایانه و آموزش‌های online، داشتن یك رایانه است. همچنین در آموزش الكترونیكی افراد قادرند در هر ساعت از شبانه‌روز و در تمام هفته به فراگیری اطلاعات مورد نیازشان بپردازند. در این نوع آموزش از هزینه‌های رفت و آمد، هزینه‌های مربوط به اساتید و مشاوران كاسته و از اتلاف وقت جلوگیری می‌شود. در این آموزش دوره‌های آموزشی می‌توانند به جلسات كوتاه‌تری تقسیم شده و در عوض در روزها و هفته‌های بیشتری ارائه شوند.
فراگیرانی که شرایط کارآموز الکترونیکی را دارند و در دوره هایی که بصورت الکترونیکی برگزار می شود ثبت نام می نمایند.
شما تمامی سوالات خود رادر قسمت تماس با ما از طریق پیام در وب سایت و همچنین ایمیل آموزشگاه با عنوان رفع اشکال در سایت ارسال می نمایید . اساتید ما در اولین فرصت به شما پاسخ های مورد نیاز را ارائه خواهند نمود.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و سازمان مدیریت و برنامه ریز ی کشور
برای مهارت آموزانی که در شهر دیگری غیر از اصفهان هستند، با آموزشگاهی در شهر خودشان هماهنگ نموده تا آزمون عملی خود را بدهند. بعد از قبولی برای ایشان گواهی مورد تایید فنی حرفه ای صادر می نماییم.

Making Courses

پس از ثبت نام در یکی از رشته های آموزشگاه، شما می توانید بسته آموزشی دوره خود را دانلود نموده و شهریه دوره را نیز به صورت آنلاین پرداخت نمایید.
خیر. این سامانه برای سراسر کشور خدمات آموزشی ارائه می نماید.
بعضی از این مراکز از هیچ ارگانی مجوز نداشته و مدارک آنها جعلی می باشد. دانش پذیران گزامی تقاضا مندیم به دقت به مجوزات مرکز آموزش مجازی دقت کنند و فریب تبلیغات دورغین افراد سودجو را نخورند.
مدت زمان هر دوره بستگی به ساعات ارائه شده در آن دوره می باشد.

جواب سوال خود را نیافتید؟ پیام بگذارید .